Miscellaneous
| Application/Usage | Speakerphone |
|---|---|
| Compatibility | Poly - Sync 20 |
General Information
| Product Type | Carrying Case |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 85R77AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | Speakerphone Case |
| Brand Name | Poly |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 250 g |
|---|---|
| Height | 119.4 mm |
| Width | 231.1 mm |
| Depth | 340.4 mm |
