General Information
| Product Type | Power Supply |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 85R63AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | Savi Power Supply |
| Product Line | Savi |
| Brand Name | Poly |
Power Description
| Output Voltage | 9 V DC |
|---|---|
| Output Current | 500 mA |
| Output Voltage Detail | 9 V DC @ 500 mA |



