General Information
| Product Type | Drive Bay Adapter |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 666987-B21 |
| Manufacturer Website Address | http://www.hpe.com |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Product Name | SFF Gen8 Hard Drive Blank Kit |
| Brand Name | HPE |
Miscellaneous
| Compatibility |
|
|---|
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 450 g |
|---|---|
| Height | 193.8 mm |
| Width | 31.8 mm |
| Depth | 279.4 mm |
